Cursus: Kris Kras Atelier (2 - 8 jaar)

22 september 2023 | van 11:30 -12:30 (2-4 jaar en ouders/verzorgers) en 15:15 tot 16:15 (4 - 8 jaar, geen ouders/verzorgers) | Bibliotheek Neude - Atelier

Kosten: € 120,- cursus (8 lessen) / € 15,- proefles | U-pas welkom | 2 - 8 jaar

Deze activiteit heeft in het verleden plaatsgevonden. Klik hier voor alle actuele activiteiten.

Tekenen, schilderen, smeren, strooien of dippen. Alles mag in het Kris Kras Atelier. Met eenvoudige maar uitdagende materialen gaan kinderen vanaf 2 tot 8 jaar op onderzoek uit.

Elke week zijn er meerdere werkstations waarbij je kind zelf kan ontdekken spelen en creëren. De focus ligt op het proces en niet op het eindproduct. Het is bijzonder om te zien als een kind in flow raakt. Niks is goed of fout. De kinderen volgen hun eigen interesse en maken hun eigen unieke sporen. Ze krijgen de tijd en ruimte om vaardigheden te ontwikkelen en op hun eigen manier te ontdekken. Hierdoor ontstaat er een rijk creatief proces. Kinderen leren door te doen en door te ervaren. Hoe voelt iets? Hoe ruikt iets? Hoe valt iets? Hoe blijft iets plakken? Vind ik dit fijn? Vind ik dit mooi? Hoe los ik dit op? Als iets lukt zal ook het zelfvertrouwen groeien!

De lessen worden verzorgd door Janneke Treffers en Leonie Nijman.

Lees meer over het Kris Kras Atelier.

Praktische informatie

  • Cursusdata ochtendgroep 2-4 jaar (11.30 – 12.30 uur): Vrijdag 22 en 29 september, 27 oktober, 3, 10, 17 en 24 november en 1 december. Er is dus geen les op vrijdag 6, 13 en 20 oktober. 
  • Cursusdata middaggroep 4-8 jaar (15.15 – 16.15 uur): Vrijdag 22 en 29 september, 13 en 27 oktober, 3, 10, 17 en 24 november. Er is dus geen les op vrijdag 6 en 20 oktober.

Reserveer je cursus


(Foto’s door Sabine Plamper en Femke van Eijndthoven)