Bibliotheek Utrecht heeft een uitgelezen kans voor jouw onuitgegeven boek, verhaal of manuscript. Of het nu een roman is, een novelle, een levensverhaal, een thriller, graphic novel of kinderboek… wij geven jouw werk een plek in de bieb.
Van plank naar podium, want in 2026 krijgen nieuwsgierige lezers de kans om jouw schrijven te ontdekken. Geen selecties, geen poortwachters, wél verhalen die anders ongelezen zouden blijven. Zo wil de bibliotheek haar collectie meer divers maken én schrijven en lezen vieren en stimuleren. Deze bijzondere bibliotheek opent op 25 januari 2026 haar deuren.
Is jouw creatie klaar voor de bieb? Lever 'm in!
Elk exemplaar wordt met zorg ontvangen en ingedeeld in een van de thematische categorieën. Kom je verhaal inleveren in Bibliotheek Neude op:
Bibliotheek Neude is in hartje Utrecht.
Wil jij je boek inleveren, maar ligt Utrecht net even niet op de route? We komen naar je toe! We zitten voor je klaar op:
Met veel dank aan onze collega-bibliotheken voor het steunen
van dit Utrechtse initiatief.
De bibliotheek opent eind januari 2026 haar deuren. Dan worden lezers - aan de hand van een reeks verrassende vragen - op intuïtieve wijze naar boeken geleid die bij hun stemming passen. En krijgen alle verhalen de kans gelezen te worden. Lezers krijgen ook de kans een reactie achter te laten voor de schrijver.
Waarom een bibliotheek van onuitgegeven boeken?
Meer weten? Meld je aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van deze bijzondere bibliotheek.
Neem contact op via klantenservice@bibliotheekutrecht.nl of bel of stuur een bericht via WhatsApp naar 030 - 286 1800 op werkdagen tussen 13.00 en 17.00 uur.