Agenda | Alle activiteiten
di 03 okt Leesclub Senia - Startbijeenkomst Filosofie
Samen over boeken praten is leuk én verrijkend. Je bekijkt een boek met andere ogen en ontdekt nieuwe dingen. Bovendien ontmoet je leuke mensen. Ervaar de toegevoegde waarde van een leesclub, ontdek de leesclubs van Senia.
27 sep t/m 07 okt Tentoonstelling: Samen wabi-sabi
Wabi-sabi is een in Japan ontstane levenshouding die de schoonheid van het imperfecte en het vergankelijke van-al-wat-is benadrukt en die steeds meer navolging vindt in de westerse wereld. Op de Haiku Ontmoetingsdag met het thema 'Samen wabi-sabi' op zaterdag 7 oktober leer je dit begrip kennen in een divers programma met presentaties, performances en inloop-workshops. De tentoonstelling loopt hier vast op vooruit met een diverse selectie van wabi-sabi's: een vertelvorm met beeld/foto, een prozatekst en een gedicht.
22 sep t/m 30 dec Tentoonstelling: Meer dan alleen boeken
Wist je dat we zoveel meer doen dan alleen boeken uitlenen? Onze bibliotheek is een bruisend centrum van kennis, cultuur en gemeenschap, waar we talloze activiteiten organiseren voor alle leeftijden.