Bibliotheek aan Huis
Ben je slecht ter been en kun je daardoor niet naar de bibliotheek? Dan komt de bibliotheek naar je toe via Bibliotheek aan Huis: een haal- en brengservice voor mensen die niet zelf naar de bieb kunnen komen. Het enige dat je hiervoor nodig hebt is een Bibliotheek-aan-Huis abonnement.
Hoe werkt het?
Bij een Bibliotheek-aan-Huis abonnement koppelen we een vrijwilliger aan jou. Tijdens een kennismakingsgesprek met deze vrijwilliger kun je aangeven wat je graag leest en welke boeken je wilt lenen. De vrijwilliger brengt vervolgens iedere maand maximaal 10 boeken of andere materialen bij u langs. Bibliotheek-aan-Huis is alleen beschikbaar voor inwoners van Utrecht.
Aanmelden voor Bibliotheek-aan-Huis
Tarieven
Een Bibliotheek-aan-Huis abonnement kost €60 per jaar. Heb je een U-pas? Dan betaal je € 48 voor een Bibliotheek-aan-Huis abonnement.
Voorwaarden
- Je mag boeken en andere materialen maximaal 6 weken lenen.
- Je kunt 1 keer verlengen.
- Gereserveerde materialen kunnen niet worden verlengd
- Je mag maximaal 5 items tegelijk reserveren.
- Reserveren binnen Utrecht en de provincie Utrecht is gratis
- Je mag maximaal 10 items per keer lenen.
Aanmelden
Om je aan te melden voor Bibliotheek-aan-Huis vul je ons aanmeldformulier in. Hierna zit je nog nergens aan vast. Je ontvangt eerst een informatiepakket en we nemen contact op over de inschrijving en koppeling aan vrijwilliger.